Zajedno sa prijateljima iz školice sporta Arena, deo naših najmlađih nastupio je na 15. sportsko rekreativnom festivalu za decu „Mali Hrabriša“ koji je održan u ledenoj dvorani spensa u Novom Sadu. Svi takmičari nastupali su u disciplini višeboja prikazavši svoje motoričke sposobnosti, brzinu i spretnost.